Noortele

NOORTESTUUDIO

Endla Noortestuudio sürreaalne komöödia „Elvis oli kapis“ esietendub 22. veebruaril 2019 Ärklisaalis.

NOORTELE

Butafooria töötuba

Butafooria tähendab reaalsete esemete järeltegemist teistest materjalidest, mis ei ole selleks tavaliselt mõeldud. Töötoas uuritakse, miks on teatris vaja päriselu esemeid kopeerida ning millest tehakse etenduse jaoks toite. Osalejad valmistavad ise butafoorse toidu, mille saab pärast endaga kaasa võtta.

Töötuba on mõeldud keskmisele ja vanemale kooliastmele. Osalejate arv on kuni 15 inimest. Töötuba kestab umbes ühe tunni ja maksab 50 eurot.

Töötoa tellimiseks palume võtta ühendust dekoraator-butafoor Kaido Torniga (kaidotorn[at]gmail.com).

Sündmused

Uurimistööde teemapäev 8. märtsil 2019
Emakeelepäev 14. märtsil 2019

AITAN LAPSI

Aitan Lapsi on üks suuremaid heategevuskampaaniaid Eestis ning üks lihtsamaid võimalusi heategevuses osaleda. Meil kõigil on võimalik annetada Eesti vähekindlustatud lastele kultuurielamuste pakkumiseks. 

Ligi pooltele pakendiautomaatidele Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, piisab vaid pakendi tagastamisest.

Kogu annetatud raha läheb lastele teatrikülastuste ja transpordi tarbeks. Projektiga on tänaseks liitunud pea kõik Eestis tegutsevad teatriasutused, seega pääsevad lapsed teatrisse kõikjal Eestis. Abivajavate laste hulk ja kontaktid selgitatakse koostöös omavalitsuste ja lastega tegelevate organisatsioonidega. Ürituse patroon on Evelin Ilves ning käivitajad Heategevusfond Aitan Lapsi SA ja Eesti Etendusasutuste Liit.

Kingime üheskoos vähekindlustatud lastele positiivseid emotsioone ja viime nad teatrisse!

Endla kontaktisik
Aitan Lapsi projektis on administraator Ain Miilberg (ain[at]endla.ee, +372 442 0667).

Aitan Lapsi koduleht.