Teatrisõbrakaardi pakkumine!

Sellel kuul pakume teatrisõbrakaardi omanikele kahte piletit ühe hinnaga 27. novembril kell 19 Suures saalis etenduvale muusikalile "Viimane kauboi".

Ühe väikelinna teatri direktor Joel seisab raskete valikute ees - tema juhitud teatri eelarve on miinuses ning kui ta probleemile lähiajal lahendust ei leia, ähvardab ministeerium teatri hoopistükkis sulgeda. Ka Joeli isiklik elu pole kiita - naine Liisa tõstab ta tänavale, sest on väsinud, et mees teatri alailma esiplaanile seab ning pikki töötunde teeb. Kõik tundub juba ülimalt lootusetu, kuni Joel saab unes vana ja targa indiaanlase käest ilmutuse: teatris tuleb lavale tuua kantrimuusikal! 
Päris õige vestern, mille tegevus toimub Metsikus Läänes ning kus on kantri, 
hea nali, viski, hobused, alatud teod, kaunid naised, reetmine ja verine kättemaks. Direktor asubki tegutsema, et oma unistus ellu viia ja teater finantskrahhist päästa. Kahjuks ei leia ta esialgu ühtegi mõttekaaslast, kes tema suurejoonelise ideega kaasa tuleks: teksti autor hüppab alt ära, näitlejad protesteerivad ja lavastaja lahkub teatrist. Teiselt poolt tahavad oma sõna jõuliselt loosse sekka öelda ka loodava muusikali kangelased. Algab peadpööritav seiklus, kus lähevad segamini mäng ja elu ning kõike saadab ehe kantrimuusika.


Loe lisaks