19.09

Otsime lavameest

Sulle meeldib töö, mis on rutiinivaba? Olen kohusetundlik ja korrektne? Soovid töötada koos toredate ja loominguliste inimestega? Oled valmis asju tõstma, lahti võtma ja kokku panema? Siis tule Endlasse lavameheks ja aita kaasa teatriime sünnile.

11.09

EV100'le pühendatud lavastuse piletid nüüd müügil

Kuressaare Linnateater ja Endla teater toovad Eesti vabariigi 100. juubelile pühendatud teatrisarjas „Sajandi lugu“ lavale Andrus Kivirähki spetsiaalselt selleks kirjutatud näidendi „Kaarnakivi perenaine“. Lavastus esietendub 1. detsembril Endla suures saalis ning 6. detsembril Kuressaare Linnateatris. Piletid Pärnus toimuvatele etendustele on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Endla teatri kassas.

„Kaarnakivi perenaine“ keskendub 1950ndatele aastatele Eestis. Loo peategelaseks on 18. aastane Ilse, kelle pere on küüditatud ja kes elab nüüd oma talus üksinda. Vaatamata sellel, et 1950ndad aastad on üks süngemaid perioodi Eesti ajaloos, pakub lavastus ka omajagu helgust. „Ka kõige süngemal ajal inimesed armuvad, abielluvad, saavad lapsi, peavad pidu, räägivad anekdoote,“ ütleb Andrus Kivirähk. „Ükski näidend ei saa olla sada protsenti tõsine, sest ka elu ise ei ole seda“, lisab näidendi autor.

04.09

Esietendub "Mehed, meri, maa ja naised"

8. septembril esietendub Pärnu Kontserdimajas estraadietendus "Mehed, meri, maa ja naised". Lavastust mängitakse septembris ja oktoobris vaid 6 korda.
29.08

Ainult 3. septembril Endla piletid vaid 10 eurot

Pühapäeval, 3. septembril müüme septembris ja oktoobris toimuvatele Endla teatri etendustele sooduspileteid vaid 10 euroga. Soodustus ei kehti väljaspool Pärnut toimuvatele etendustele ning estraadietendusele "Mehed, meri, maa ja naised".
Sooduspiletid on müügil vaid ühe päeva (3.09) nii Piletimaailmas, Piletilevis kui ka Endla teatri kassas. Kassa on erandkorraks pühapäeval avatud kell 11.-14.30.
Vanemad artiklid
Peida vanemad artiklid