10.09

Novembri ja detsembri piletid müügis!

Tänasest saab osta pileteid novembri ja detsembri etendustele!
 Vaadake mängukava siit!

Sellel sügishooajal on ootamas teatrisõpru neli uut lavastust, nende hulgas uus lavastus lastele "Kaunitar ja koletis", mis esietendub detsembris.

TITANIC. ILUSAD INIMESED MÄNGIVAD SUURI TUNDEID
komöödia
 
Elli ja Alberta on sööklatädid, kelle lemmikfilmiks on “Titanic”. Käes on Oscarite jagamise õhtu, kus nende lemmik on nomineeritud mitmetele kuldmehikestele. Nad ootavad kannatamatult tulemusi, ent peagi haarab neid mängulust ning nad asuvad filmi võtmestseene läbi mängima. Nii saavad nemadki tunda end ilusatena ning kogeda suuri tundeid.

Osades Kadri Adamson, Merilin Kirbits
Autorid Bettina Hamel, Tobias Krechel, Birte Schrein, Stefan A. Schulz ja Julia Wieninger
Lavastaja Laura Mets, kunstnik Keili Retter
Esietendus 4. oktoobril
 
 
MEIE AJA KANGELANE
draama
 
Mihhail Lermontovi romaan „Meie aja kangelane“ kuulub vene kirjanduse klassikasse. Nagu romaaniski, toimub lavastuse tegevus Krimmis ja Tšetšeenias. Nagu ka tollal, lahendavad peategelased kuulide all au, südametunnistuse, elu mõtte, aga ka võõra rahva tavadesse ja kultuuri süvenemise probleeme.
 
Osades Jekaterina Novosjolova, Kati Ong, Karin Tammaru, Carmen Mikiver, Fatme Helge Leevald, Priit Loog, Jaan Rekkor, Tambet Seling, Sander Rebane, Ahti Puudersell, Eduard Tee
Autor Mihhail Lermontov, dramatiseerija ja lavastaja Galina Polišuk (Läti), kunstnik Aigars Ozolins (Läti), kostüümikunstnik Liene Rolšteina (Läti)
Esietendus 1. novembril 


GAASIVALGUS
viktoriaanlik põnevuslugu
 
Bella Manninghami käitumine on muutunud järjest ebastabiilsemaks. Talle tundub pidevalt, et gaasivalgus võbeleb, põrandalauad krigisevad ja kellegi sammud kõnnivad ta pea kohal. Seetõttu on Bella kindel, et hakkab mõistust kaotama. Kas õudus eksisteerib ainult Bella enda kujutluses või peidab maja tõepoolest endas tumedaid saladusi?

Osades Kadri Adamson, Ireen Kennik, Lii Tedre, Sepo Seeman, Ago Anderson
Autor Patrick Hamilton, lavastaja Enn Keerd, kunstnik Liina Unt
Esietendus 22. novembril
 
 
KAUNITAR JA KOLETIS
kole ilus muinasjutt
 
Ühe murtud roosi pärast peab kaunitar Bella Koletise lossi elama minema . Esialgu on Koletis talle hirmutav ja vastik, ent pikapeale saavad neist sõbrad. Kui Kaunitari isa raskelt haigestub, lubab Koletis Bellal ajutiselt lossist lahkuda, seades sellega ohtu ka oma elu. Kas Bella tuleb lossi tagasi ja päästab Koletise?

Osades Fatme Helge Leevald, Kaili Viidas, Kati Ong, Priit Loog, Lauri Mäesepp, Ahti Puudersell
Dramatiseerija Triinu Ojalo, lavastaja Birgit Landberg (TÜVKA), kunstnik Krista Tool
Esietendus 11. detsembril