01.11

Otsime popmuusikali tantsutüdrukuid!

Kes ei tahaks olla poistebändi tantsutüdruk!?

Katsete ajakava on üleval SIIN.

Osalejad on jagatud kolme gruppi, esimene grupp alustab kell 10, teine kell 11 ja kolmas kell 12. Soovitame kohale tulla pool tundi enne sinu grupi lavale minekut, et jõuaksid riided vahetada. Teatrisse pääseb tagauksest (seal, kus on teatritagune parkla) valvelaua kaudu ja sealt juhatame juba edasi.

Lisaküsimustega pühapäeva osas helistage 505 1223 (Inga).


OTSIME TANTSUTÜDRUKUID!

Kui sa oled tüdruk vanuses 16-23, sulle meeldib tantsimine ja teater ning sa tahaksid olla osaline ühes erakordses ja suurejoonelises muusikaliprojektis, siis on see üleskutse just sulle!

Veebruaris 2012 esietendub Endla teatri Suures saalis muusikal „Boyband“, lavastaja Andres Dvinjaninov, koreograaf Märt Agu. Muusikali lavashowsse otsime särtsakaid ja efektseid tantsutüdrukuid.

Tantsijate katsed toimuvad pühapäeval, 13. novembril algusega kell 10 Endla teatri Suures saalis.

Katsetele palume eelregistreerida hiljemalt 10. novembri õhtuks aadressil inga@endla.ee. Registreerimisel märkige oma nimi, vanus, kui kaua oled tantsimisega tegelenud ja muud erilised oskused (mängid saksofoni, laulad gospelkooris, tegeled mustkunstiga jne).

Katseteks midagi eraldi ette valmistama ei pea, ülesanded ja rühmaharjutused antakse ja õpitakse kohapeal Märt Agu ja Andres Dvinjaninovi käe all. Riietus hoogsat tantsimist võimaldav.

Lisainfo ja küsimused:
Inga Jaagus
Pärnu Teater Endla
Avalike suhete juht
inga[at]endla.ee
442 0646
505 1223