01.02

Otsime veebruari esietendustele noori teatrikriitikuid!


Veebruar on Endla teatris esietenduste poolest üleni noortekuu – lavale jõuavad Endla Noortestuudio lavastus „Üle piiri“ ja poistebändi Freedom eduloost rääkiv popmuusikal „Boyband“ Koit Toomega peaosas.

Uuslavastustega seoses kuulutab Endla teater koostöös Pärnu Postimehega gümnasistidele välja noorte teatrikriitikute konkursi, mille paremad tööd avaldatakse teatri kodulehel ja Pärnu Postimehes.

Osalemine
Noorte teatrikriitikute konkursil on osalema oodatud kõik gümnaasiuminoored. Oma osalemissoovist palume märku anda aadressil inga@endla.ee hiljemalt 9. veebruari keskpäevaks. Sooviavalduses kirjuta veidi pikemalt, milline on Sinu senine kokkupuude teatriga, miks on teater Sinu jaoks oluline ning milline on Sinu nägemus heast teatriarvustusest. Võid ära mainida ka oma varasemad kirjutamiskogemused ja kaastööd.

Au ja kuulsus
Laekunud sooviavaldustest valib teatripoolne žürii välja 5-10 noort, kes saavad ära vaadata mõlemad veebruari uuslavastused ning kirjutada neist arvustused. Kõik tööd avaldatakse Endla teatri kodulehel ning mõlemast lavastusest kaks paremat ka Pärnu Postimehes.

Lisainfo: Inga Jaagus, Endla teatri avalike suhete juht, inga@endla.ee, 505 1223