08.04

Pärnu päeva puhul lastelavastus "Kaunitar ja koletis" soodushinnaga

Laupäevasel Pärnu päeval ootame kõiki vaatama lastelavastust "Kaunitar ja koletis". Piletid vaid 6 eurot! Etendus on suures saalis ja algab kell 12.

Ärimehest isa elab pärast suure varanduse kaotust oma kolme tütrega tagasihoidlikku elu. Kuuldes heast võimalusest oma rahalist seisundit parandada, asub ta teele tähtsale kohtumisele, lubades tütardele kingitusi tuua. Noorim tütar Bella soovib üht ainsat roosi. Sellest soovist saavad alguse muinasjutu dramaatilised sündmused. Oma teekonnal satub Isa Koletise lossi ja leiab selle aiast roosi. Roosi murdmine on Koletise silmis kuritegu, sest ta armastab neid üle kõige maailmas. Oma isa elu päästmiseks saabub lossi kaunitar Bella. Ta leiab eest maagilise lossi ja Koletise, kes tundub esialgu hirmutav ja vastik, ent pikapeale saavad neist sõbrad. Kui aga Kaunitari isa raskelt haigestub, paneb see nende sõpruse ja läheduse proovile. Koletis lubab Bellal lossist lahkuda, seades sellega ohtu ka oma elu. Kas Bella tuleb lossi tagasi ja päästab Koletise?

Värvika lavapildiga lavastus tuletab suurtele ja väikestele meelde, et kõik pole alati nii, nagu esialgu paistab. Teinekord võib kole osutuda ilusaks ja vastupidi.

Dramatiseerija Triinu Ojalo,  lavastaja Birgit Landber (külalisena), kunstnik Krista Toolvalguskunstnik Märt Sellmuusikaline kujundaja Sander Rebane. 
Osades Fatme Helge Leevald, Ireen Kennik, Kati Ong, Priit Loog, Lauri Mäesepp, Ahti Puudersell