12.06

Septembri ja oktoobri piletid müügil

Endla sügishooaja esimesed kaks kuud - september ja oktoober - on juba müügil nii Piletimaailmas, Piletilevis kui Endla teatri kassas. Esimesel kahel kuul jätkame repertuaari mängimist Tervise saalis, kus toome vaatajateni kuus erinevat lavastust. Teine osa repertuaarist etendub Küünis ning mitmed lavastused on väljasõidul. Kõige täpsemat infot leiab meie mängukavast.  
Esimene esietendus tuleb aga välja Pärnu Kontserdimajas, kus 8. septembril esietendub estraadietendus "Mehed, meri, maa ja naised".  See on üks omamoodi kontsertetendus, milles vaadatakse maailma läbi kummalise tunnetuseakna, koos naerdes ja koos imestades, see on etendus inimeseks olemise saladusest ilma saladust ennast reetmata. Osades Liis Karpov, Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Kleer Maibaum-Vihmar,  Saara Nüganen, Märt Avandi, Sten Karpov, Ott Raidmets, Jaan Rekkor ja Tambet Seling
Lavastuse autoriks on Martin Algus, lavastajaks Ingomar Vihmar, kunstnikuks Andrus Jõhvik, valguskunstnikuks Margus Vaigur, muusikajuhiks Feliks Kütt, liikumisjuhiks Rauno Zubko, lauluõpetajateks Toomas Voll ja Elo Keskküla.
Piletid müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Endla teatri kassas. Ainult 6 etendust!