17.04

Teatrikino kevadhooaja lõpetab draama "Murtud"

Teisipäeval, 18. aprillil kell 19 linastub Teatrikinos kevadhooaja viimane film, draama "Murtud". Ühest kõikide aegade armastatuimast romaanist – Harper Lee “Tappa laulurästast” inspireeritud Rufus Norrise film “Murtud” on kirjeldamatult valus, ilus ja puudutav draama täiskasvanuks saamisest. 
Filmis on eriti ehedalt edasi antud perekondade toimimise dünaamikat - äärmiselt tõepärased dialoogid, väljaütlemata sõnad ja pinged. Läbivalt suurepärased näitlejatööd annavad ka ebasümpaatsele karakteritele sügavuse, mis äratab vaatajas kaastunnet.
Eloise Laurence'i poolt mängitud Skunk on selle kõige kestel niivõrd ehe, kelmikas, üdini šarmikas ja seiklushimuline, et keerab vaataja täielikult umber oma sõrme. See on tagasiminek siira lapsemaailma purunemise ajajärku – vaataja leiab ennast koos peategelasega muutliku ja tõsise täiskasvanute-maailma sissepääsu juures, kus üks avastus järgneb teisele ning kõik illusioonid vaikselt kuid kindlalt hajuma hakkavad. Murtud on võimas, ehe ja sügavalt liigutav teos.
Piletid müügil Piletimaailmas ja Endla teatri kassas.